Ruger Mark IV luftpistol for blykuler 94ms
Ruger Mark IV Pellet Pistol kombinerer den tidløse stilen fra den anerkjente serien av håndvåpen med den behagelige skytingen til en luftpistol med knekkmekanisme i ett tiltalende paket. Den er i stand til å nå hastigheter på opptil 360 FPS med .177 kaliber kuler, og gir timer med moro til morro- eller blinkskyting.
Denne luftpistolen tar mange av sine designelementer fra den populære våpenversjonen i kaliber .22, slik at utseendet og følelsen umiddelbart er kjent for alle som er kjent med den. Det enkle luftvåpenet har en jevn en-trinns avtrekker som gir skytterne gjentakbar presisjon, noe som støttes av det riflede løpet for ekstra nøyaktighet ved skyting med blykuler.
Knekkmekanismen fungerer i ett drag for ekstra bekvemmelighet, og luftpistolen inkluderer en manuell/automatisk tommelsikring. Den lette vekten og enkelheten ved å spenne og trekke i avtrekkeren gjør at dette luftvåpenet er ideelt for nybegynnere eller de som ønsker langvarig trening uten å bli slitne i hender og armer.
For å oppnå nøyaktige skudd bruker denne luftpistolen et fast fiberoptisk fremre sikte og et justerbart bakre sikte. I tillegg har grepsplatene en glatt øvre del med Ruger-logoen og en rutet nedre del som hjelper med å sikre et fast grep.
- Kaliber: 4,5 mm
- Vekt: 625 g
- Kuletype: Blykuler diabolotype
- Totallengde: 274 mm
- Magasin: 1 skudd.
- Løp: Riflet
- Mulighet for montering av kikkert: Nei
- Bruksområde: Blinkskyting
- Mekanisme: Pipespenner
- Sikring: Automatisk
- Utgangshastighet:94mps/308fps
SKU | RUGER-2244245 |
---|---|
Vekt | 1.000000 |